Február
Január

Hírek, hírlevél
FIA GT1 Abu Dhabi 2011. Március 28.

Abu Dhabi-ban, a Yas Marina pályán rendezték meg az FIA GT1 World Championship sorozat első futamát. A 18 csapatnak nagy szerencséje volt az időjárással, mert a verseny napján egy kisebb fajta, de hosszú időn át tartó homokvihar takarta el a napot, így csak 25 fok volt, és nem a 35 fokos hőséggel kellett megküzdeniük a pilótáknak és a technikának. A versenyt nagy küzdelmek árán, a 41-es rajtszámú Marc VDS Racing Team nyerte. Állandó fotóriporterünk részt vett a rendezvényen, de most nem fotósként, hanem mint sportszakmai segítség - a helyi bírókat segítendő - tanácsokat adni volt kint a pályán. Természetesen a képgalériába lettek feltöltve fotók, de a pályaképeket kedves ügynökségi barátaink bocsájtották rendelkezésünkre, amit nagyon köszönünk.